View Single Post
  #493 (permalink)  
Vechi 25 iul 2011, 06:43:55
Bianca201009's Avatar
Bianca201009 Bianca201009 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 46
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 69.8kg
Mesaje: 60
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de rainbow83 Vezi mesajul
cand vezi prajiturile alea acolo....iti spun eu ca nu te mai abtii. eu nu sunt fan dulciuri, dar cand am fost in antalya am mancat ca o nebuna....zici ca nu vazusem niciodata si nu numai dulciuri. oricum, m-am ingrasat 3 kg in 7 zile atunci, desi inotam in fiecare zi. de atunci am zis ca nu imi mai iau niciodata vacanta all inclusive pt ca mananci ft mult (romanii mai ales se cunoasteau dupa farfurii, fara sa jignesc pe nimeni, dar asa este) si esti legat mai mereu de hotel (gandirea romanului....tot am platit trebuie sa mananc la hotel)
parerea mea e sa te relaxezi, sa nu te gandesti la slabit, sa mananci ce iti pica bine si daca reusesti sa nu te imbuibi....este excelent. dupa concediu te vei intoarce cu forte proaspete si cu ajutorul forumului vei da jos toate kg in plus. eu nu credeam sa am vointa sa dau jos nici macar 5 kg si uite ca am reusit sa slabesc kg acumulate in sarcina cu Lucas, mai am kg castigate in urma celorlalte 2 sarcini. chiar mi-a fost de mare folos forumul asta, cand simteam ca imi pierd motivatia, mai citeam povestile slabutelor care au reusit....si nu 5-6 kg date jos, cele care au dat 20-30 de kg

vacanta placuta va doresc la toate
Buna
Nu am de gand sa mananc pe acolo asa...tot ce-mi pica im mana dar sigur o sa iau vreo 2-3kg. Zic asta pentru ca dupa atatea luni de regim organismul meu nu mai e obisnuit cu mancaruri diverse ...asa ca ...Dar nu-i problema o sa le dau jos ...oricum vreau sa ajung la 60kg pe la sfarsitul lui septembrie cand fetita mea cea mica face un an. asa ca .......spor la slabit!