View Single Post
  #4955 (permalink)  
Vechi 20 aug 2010, 19:47:10
Ania29's Avatar
Ania29 Ania29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 38
Date: 165cm, 71.5kg
Mesaje: 229
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
am calculat ...au iesit ca am papat de 1600cal .....cel mai mult de cand am inceput sa pap sanatos.....dar daca fac 120min zumba...scad cu 712cal....deci e bine nu????



vedetii...ce proa****a sunt......toata saptamana m-am abtinut.....am avut rezultate bune....si azi am dat-o in bara....dar recuperez eu.....de acum pana vin din Buc nu ma mai ating de nimic...doar mancare sanatoasa....cum am putut 1 saptamana ...asa o sa mai pot....
pfffffff...nu pot sa cred si eu cred ca am depasit cu mult, desi nu imi vine sa cred si eu tot nu am papat ca tine ceva care sa imi faca pofta, am mancat 3 oua fiete, branzica, iuartul ala de baut de dimineata si un pahar cu lapte tot atunci, deci mi-e rau deja nu stiu ce sa mai mananc daca cu astea am depasit 1200, am si niste varza calita si imi ploua in gura si m-am abtinut, dar m-am enervat acum si ma duc si mananc
Ania29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2513 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1996 kcal/zi. Pentru a slăbi 4.9 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1248 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]