View Single Post
  #4975 (permalink)  
Vechi 09 dec 2012, 18:59:31
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

[SIZE="3"]
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
salutare!
am venit de la tara ..a nins ca in povesti
am facut carnatii ,au iesit yammmy .. acu ceva timp i-am gustat cu muraturi ..i-au iesit si anul asta sotului ..eram in stare sa pap numai pepene murat
acusica intru la baita si nani
sotul e plecat pe stadion la meci

emy,sanate nepotelului
roxy,o seara minunata
ralu ,imi pare rau
sherpy
o seara frumoasa si tuturor
chiar ca ne faci pofta eu prefer muraturile insa
ma bucur ca ati avut un weekend placut.

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna fetele,gata am venit si eu..afara nu mai ploua da e inca caldutz..sa fie vreo 5-6 grade..poate maine ma trezesc si eu cu patura de nea ..

Oare de la ce ai avut probleme..chiar ziceam ca tu esti cea mai sanatoasa dintre noi si hop! vii cu vestea astasper sa iti treaca si sa te dezumfli..eu cred ca pe vineri ma urc pe cantar..

Pai ce sa zic . O mica diarie nu e problema, fata de ce se discuta pe site.. Da nu mi-a fost tare rau ..probabil de la prea multe mandarine Ca mor dupa ele
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Doar ce am luat gustarea,mix de fructe:o portocala mica,o gutuie mica,cateva bucatele de lamaie.Am pe foc compot de corcoduse. In seara asta o sa il beau,cu scortisoara si cuisoare si un pic de stevia,la cina o sa am o cana de lapte cu multa cacao si o lingurita miere.Simt nevoia sa ma vitaminizez dupa excesele din saptamana trecuta.
oare un pumn de seminte or fi permise,,am si mi-e pofta..
un pumn acolo..nu-i bai..
si eu as manca, dar n-am.. poate mai bine..
am insa prajituri , dar nu poftesc
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
A venit sotul....nu mai zic nimic....doar ca pare sa aibe chef de alt fel de windows
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat