View Single Post
  #4981 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 15:47:12
Carolina's Avatar
Carolina Carolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iun 2010
Locaţie: Madrid, Spania
Vârsta: 49
Dieta: South Beach si Zumba
Date: 163cm, 77kg
Mesaje: 811
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Servus Caro
Poate la iarna sa stea lume ape acasa in weekend. ACum asa e ..se scie mai mult in timpul saptamanii.

Ce faci Roxy? Tot singurica ? Ai facut floricelele ptr diseara ? Eu am facut c-da la camionul de vin Vad ca Emy ne-a luat-o inainte

Bun Bun ....
1. bataie pt sarit peste micul dejun

Sa nu dati, am stat pe chat cu voi si-apoi am plecat Daca mancam fructele, ca de obicei faceam o burta de 6 luni si vroiam sa fiu si eu mai sexoasa azi

2. bataie partiala pt cele 2 beri( partiala pt ca era fara alcool)..puteai bea o limonada adevarata

As fi putut sa cer apa plata, dar riscam sa ruginesc sau o fanta fara zahar. Ceai, cafea, nu intrau ca era f cald. Am ales berea asta ca e cu lamaie si f racoritoare Nu mai fac

3.bataie pt ketchup..puteai pune niste zeama de lamaie peste salata..si aluneca si fara ketchup

Nu m-am gandit Mersi ptr idee
4. bataita pt snitel (pt ca l-ai prajit in ulei) ..mai bine era un gratar

Asta era ideea initiala insa pe parcurs a luat alta forma

Acum
1. bravos pt ca n-ai papat cartofi prajiti
2.bravos pt salata


Cu alte cuvinte 4-2 in meciul Rele contra Bune

Cam putine calorii..si dac o sa papi mai mult pe seara...o sa ti se faca foame noaptea...asta e efectul saritului peste micul dejun.

O sa servesc niste pepene galben pe la 16.30 si-ncerc cina la 19 azi. Apoi poate la 21.00 o para daca apar soarecii-n stomacul meu nesatul


Cam atat.

N-a ajuns ?

Ah ..dar ma bucur tare ca te-ai simtit bine si ca ai iesit din casa.
Cu musafirii cum a mers.
Musafirii au sunat ca in loc de 12 vin la 18 ca apoi merg direct la Puerta del Sol sa vada meciul Poate ma lipesc de ei si tip hai Olanda