View Single Post
  #4987 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 16:01:23
Carolina's Avatar
Carolina Carolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iun 2010
Locaţie: Madrid, Spania
Vârsta: 49
Dieta: South Beach si Zumba
Date: 163cm, 77kg
Mesaje: 811
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna, dragele mele, sunt cam obosita si un pic ametita de la 2 pahare de vin de la pranz

Ciao, Emy

A fost o zi minunata azi, ne-am plimbat cu moto si am stat la vorba lunga cu niste amici..ca de obicei in weekend

Fiecare zi a ta este minunata, ce-as vrea si eu Exceptie zilele alea de curatenie

Caro, ma aliniez si eu cu tine la bataita, dar nu am avut pur si simplu timp pt Md

Iaca suntem 3, cu Fulgu, am zis eu ca se aici se iau toti virusii De s-ar lua si la mine minusurile alea la kg

Am baut o apa minerala la bar,
Asa da, nu ca mine Astia n-au decat apa plata in bar sau apa minerala cu indulcitor Si pe mine ma racoreste ceva numai daca simt ca ma pisca gazele

si ca sa vezi ce nebuna sunt am furat un pliculet de dulcificant sa-l analizez cu fetele de la MOntydaca e conform, sa pot bea si eu un ceai sau o limonada naturala data viitoare

F frumos

Asa...la md meu scrie Juma de kil de apa mineralaSi am ajuns la pranz cu o foameeeMi-am scos parleala cu una bucata imensa de vita la gratar si salata, plus 2 pahare de vin(mici)A fost un visM-am uitat pe ambalaj la carne, bucata mea, cu os, avea 470 de gr..fara os cam 400 cred
Hugeeeeee!!Da fara paine merge

Si legume n-ai papat ? A alunecat asa goala vita aia ? Bravo tie, nu ca mine, cu ketchup-ul

Fug sa citesc pe aici, si pe urma vreau sa dorm o ora, diseara iesim iar ca aseara, lamare..ce frumos a fost fetelor, cu luminile orasului care se reflecta in mii de culori in apa, clipocitul si marea pana la picioarele noastre..

Pfiii, ce invidie m-apuca Vreau si eu la mare
Va pup si o duminica placuta in continuare!

Sa ai o seara minunata si romantica