View Single Post
  #4988 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 08:21:06
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Fetelor eu va pup, va urez o zi cu bine si ma bag la curatenie, dat cu aspuratorl si sters praful.Ne auzim mai atrziu!
Spor la curatenie intru si eu imediat

Citat:
Anterior postat de amaria Vezi mesajul
Buna dimineata si tie! Mult succes cu sportul si curatenia, jos caloriile!
Buna Maria,multumesc ,daca as fi la servici ar fi altceva as slabi mai repede

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Buna dimineata , fete dragi ...si in Bucuresti parca sta un pic sa se iveasca soarele ....ma duc sa fac o cafeluta......revin...
Buna Nico si la mine e soare si nici un nor pe cer ,astia spuneau ca o sa ploua tot weekendul,dar.....

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
azi m-am enervat ..ma bag acusi la sport ca tot aman de ceva zile si apoi la vara sa ma prinda cineva ca ma bocesc ca-s grasa
Asa te vreau ,ca eu voi fi cu gura pe tine si sa nu aud ca te vaiti ca asa si pe dincolo ca ti-o iei rau de tot

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Fetelor, sunt cu rusii in cartier. Azi tin zi de fructe-legume. Sper sa reusesc !
O zi cu spor !
Spor cu ziua de fructe

Citat:
Anterior postat de amaria Vezi mesajul
Buna dimineata fetele, slabutele! O zi minunata, aici a incetat in sfarsit ploaia!
Ma bucur ca ai soare sa te bucuri de el cat mai mult timp

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineata iubitele mele Am o veste grozava...am intrat in concurs la ''grupul slabutelor vorbarete'' ce ma bucur.In rest...m-am umflat toata de la antibiotic ci ma maninca is treaza de la ora5 ca nu am reusit sa mai adorm de la mincarici.Fug la doctorita mea ...va urez o zi perfecta asa ca voi
Bravo este bine ca te-ai inscris asa te motiveaza mai mult .Asteptam vesti de la doctor,sanatate multa
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]