Subiect: Jurnal blum
View Single Post
  #499 (permalink)  
Vechi 06 nov 2011, 15:23:58
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal blum

Citat:
Anterior postat de blum Vezi mesajul
``neata dragele mele cam tarziu vad mesajele, dar le-am vazut!
cofeina? am renuntat la ea in inductie. de ce? habar n-am, n-am putut sa-mi explic ce legatura are, dar asa scria. si pe vremea aia eram indoctrinata rau
si, Evuto, cum e cu proteine sanatoase?mie imi convine pana in ziua de azi. nu mai tin atkins ca atare, dar ceva de genul . adica atkins personalizat
Rozel, ´´ neata, mamy. am mosafiri.......inca in loc sa ma relax seara, caut case da´´ o sa treaca si asta.
blumescu.. e bine cu proteina, dar stii eu cu proteine vegetale, nu pot carne cate-o juma de vaca pe zi
tu trebuia doar sa cresti numarul de carbi... sa incepi sa bagi frunze mai multe nu doar cu cana... te-a usturat la pipi? fostul meu urla in baie, si putzea noaptea in somn a cetone de ma darama
cofeina descarca insulina... e insulinotropa sau asa ceva... nu conteaza, o deranjeaza pe madam insulina, si scopul tau era sa tii insulina jos, ca mancai grasimi... si insulina depune grasimile
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].