View Single Post
  #4995 (permalink)  
Vechi 21 nov 2011, 09:19:44
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
eeeeii, pai daca nu ai papat mult, nu se pune
....deci de maine ne sustinem reciproc, sa avem spor, asadar, ca sa fim sexy de sarbatori
Despre ce concurs vorbeati voi anterior, ca eu nu am gasit?
Mihaeloooo !!Hai la noooiii !!!Stii tu cu sustinerea...o saptamina asa cum iti doresti

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
pizzasi pe mine ma batea gandul sa fac

si tu ..si eu mi-am facut

neata
o saptamana minunata

Trebuia iubita ca altfeeel ori la bal ori la spital...da' parca-i mai bine la bal
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dimi fetele.David mai doarme inca asa ca eu fac o cafeluta si mai stau cu voi putin.LA MULTI ANI pentru printesa ta Kamy ,sa fie sanatoasa si sa-ti aduca numai bucurii.Am vazut ca incepe un concurs ,nu stiu ce sa fac ,sa ma bag asta ar insemna sa ajung la 45 de kilo.O zi frumoasa fetele.Merg sa-mi fac cafeaua

Nu sta pe ginduri,fataaa...uite si Claudita vrea si mai sunt fete care inca nu au vazut de concurs sau care inca se mai gindesc...hai ,hai ca vrem sa avem contracandidate serioase si fortoase...nu? sa se merite victoria
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul

neata vidia eu ma bag astept sa se trezeasca fetele ca eu nu am mai participat la nici un concurs
Asa Claudito cu atitudine ca vointa ai cit caru'...s-a miscat acul cintarului la tine intr-o luna mai mult decit la mine intr-un an.Felicitarile mele!!! Si tine-o tot asa...sigur vei invingatoare