View Single Post
  #4997 (permalink)  
Vechi 19 iul 2012, 21:45:01
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
am revenit.am fost sa dau lenjeriile fetei..ce s-a bucurat de ele,nu ma asteptam..si am aruncat si gunoiul,masina plina de cutii goale,haine,ciorciobuturi..doamne ca multe mai adunam..

zapauco..auzi la ea "ingredientele".Sa-ti fie de bine,eu am uitat s amananc..deabia astept pozeleServici usor!

Bravo,Cris,asa..sa vezi cu ochii tai,nu izmene pe calatorEu ma rog sa fie bine cu tara asta a noastra,sa mai se instareasca si romanul,sa nu mai stea cu grija zilei de maine..da slabe sanse..azi a intrat in faliment Spania

:d Exact astea ma intereseaza si pe mine Putz am..vreau sa devin autonoma de tot..da vorba ta,ne-or permite?sau nu trebe sa cerem voie,facem si gatadaca stai dupa birocratia romana...

Te-ai distrat!Bine ai facut!Somn usor!

Iupiiiiiii!!!!ma duc sa vad imediat

am unu nou,da nu-l stiu..maine ti-l dau pe privat,sa-l caut in tel..nu-l am cu mine acum.

ce ti s-a zburlit asa coama,Rozide ce sa o chelfaneasca,mai degraba pe elca o chelfaneste azi pe asta,maine pe alta..cate sa bata,daca el e asa?mai bine un pumn bine tintit in gura lui,si o termina cu amantele..face economie la nervi si par

Of...Dumnezeu sa-i ierte.Rau e fara parinti..mai ales fara mama
Ai dreptate..si bine ca si-a revenit cu capul..Ce nevasta are si sa nu o pretuiasca..

Fetele,mi-e foame da nu ma indur nici de voi,cum sa fac?si mai am o masina de spalat
Si pe el dar si pe ele!!!!!!!!
__________________