View Single Post
  #500 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 13:51:40
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Felicitari pt terminarea exameneleor, draga Di, acum o sa ai timp mai mult si pt noi aici la forum, si pt obtinerea telului de slabutaLa mine e asa frumos si soare, deaia am decis sa ies cu prietenii la bar,BIIIIIGG MISTAKES-a terminat cu un cappucino si un croisant cu cioco, da nu-mi pare rau ca azi e o zi superba si m-am distrat mult, poate o sa-mi para rau maine la cantarealaoricum, ca sa limitez pagubele, dat fiind ca am deja 500 cal, o sa pap doar fructe pana maine..ce zici, o fi bine?
o duminica minunata sa ai!Pup

Lasa Emi ca asa e in weekend. Toata lumea face excese, desi nu inteleg fenomenul. Cred ca pentru ca avem mai mult timp liber. Nu e paguba mare, mai ales ca papi fructe in continuare, drept "pedeapsa". Cu sportul te mai impaci sau nu se mai prea intampla? Eu una recunosc ca ... n-am mai facut DELOC.

O duminica minunata sa ai si tu, scumpa Vento.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]