View Single Post
  #500 (permalink)  
Vechi 10 nov 2011, 16:56:18
DrIulia2010's Avatar
DrIulia2010 DrIulia2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 173cm, 55kg
Mesaje: 2.451
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Jurnal MCS - 34 ani

Citat:
Anterior postat de August Vezi mesajul
Hello? Am nimerit bine? Mona? Ati vazut-o pe Mona? Pst...
Unu la mana: sa stii ca Iulia ar trebui luata la intrebari, daca tot stie niste treburi, ca eu nu le stiu! Am vazut ca Aniston si alte asemenea dau sute de $ pentru meniuri zilnice, totusi...stau cu manuta intinsa sa primesc si eu un sfat gratiselea asa...
Vezi ca si ea s-a lasat de fumat (Jen) si o suspecteaza pozarii ca e pregnanta. Mare grija!!
Doi: bravo! Medicamentul ala pare a fi ok, sa auzim de bine. Si ai de gand sa bem cafea asa, fara puf-puf? Esti in stare sa ma duci si la nefumatori tu, ca poate te apuca d-alea: vai, nu mai suport draga fumu' deloc!
Miranda draga, noi nu si nu si nu! Sa vina lumea sa ne spuna: sala face rau, salatele la fel, bagati doar ceafa cu cartofi, prajituri! Doar asa am zice: ceeee? pai ma restrictionezi? vreau sala, vreau salata, nu mai suport prajiturile si sedentarismul, m-am saturat!
Nooo, ca o concluzie asa, n-am cu ce ma lauda....N-am n-am! Da' tot va pupez!

Heloo,heloo,s-a reintors oaia ratacita,bine ai revenit.Te lasam sa-ti tragi sufletul si apoi la treaba cu tine.
Cat despre intrebari,va raspund cu placere numai sa avem timp sa stam la un ceai bun de portocale iarna asta.
__________________
"DEFINITI-VA MAI BINE PERSONALITATEA,SI VETI SLABI MAI USOR"
DrIulia2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1671 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]