View Single Post
  #5001 (permalink)  
Vechi 29 mai 2012, 13:02:09
ramo0215's Avatar
ramo0215 ramo0215 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de silviadm Vezi mesajul
anul treecuuuuutsi eu aveam atata abbitieca azi nu'mi mai regasesc nici 1/4 din eadar repet gandestete ce tre s faci nu la ce a fostpana acum am apucat s iau md si mai strang una alta deci miscare fffff putina
eu acus ies din casa cu bici...si ma plimb pana ma fac fleascapana simt ca nu mai pot iar dupa amiaza la 3 jum merg la muncasi stiu ca voi sta degeaba in mare parte, k nu vin oameni...(criza)sau prefera majoritatea s se plimbe s faca miscare si s nu cheltuie banimult mai benefic
deci Ramo spor pe azi poate te'am a mbitionat putin...
a si la ora 4 este o fata care face in fiecare zii, de fff multe ori ,turul la piaza unde e situat barul la care muncesc ...deci gandestete cat de bn imi cade mie vad ca
ea face sport zilnic ...o vede lumea fara inhibitzii si eu abia imi misc picioareledar sper sami vina chefulpoop
fetele va urez o zii placuta si pofta buna!
in aceeasi situatie sunt si eu..fara ambitie..desi sunt constienta ca kg se aduna....acum mai vine si sesiunea..sper sa reusesc sa ma abtin de la dulce..dar trebuie sa ma abtin..vreau sa arat cat mai bn in costum de baie..
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]