View Single Post
  #501 (permalink)  
Vechi 05 iul 2010, 09:55:13
sweetyancutza's Avatar
sweetyancutza sweetyancutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 iul 2009
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 31
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 52.5kg
Mesaje: 927
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ancutzzza:P

Citat:
Anterior postat de justbelieve Vezi mesajul
Maine ma masor,eu sper sa se vada
Sper sa fie bine si sa se vada rezultatele, chiar daca nu continua asa ca pana la urma tot o sa apara ele

Citat:
Anterior postat de LicuriciColorat Vezi mesajul
hey
bine ai revenit
ma bucur ca esti mai bine
eu sunt oki,am avut un moment de mentinere,acum iar dieta,ieri am dat-o in bara,am papat dulce,sper sa imi revin,poftesc prea mult la dulce,nush ce e cu mine,dar tra sa rezist)
..
Vai si eu asa am o pofta de dulce tot timpu, abia mi-o stapanesc..
De azi am inceput si eu cu numaratul caloriilor da deja am cam calcat stramb, am grija macar pe restul zile
Succes la dieta, trebe sa te tii de ea!

Citat:
Anterior postat de mvthebest Vezi mesajul


Nu ai cum sa iei 2kg in cateva zile
Sper ca acum te simti mai bine.
Te inteleg,eu una nu pot sa stau si sa vad cum x mananca ceva bun iar eu salivez Este suuuper greu.
Hei
Mda, doar ca asa imi arata cantarul 57... Acuma poate ca am retinut si apa cum zic fetele ca ultima saptamana nu am baut mai mult de 1L pe zi, nici macar atat. Vreau sa ajung iarasi la 55 si sa ma mentin acolo o perioada si pe urma sa mai cobor. As fi foarte multumita si asa
Tu cum mai esti cu dieta?
__________________
Va astept si pe la mine: Jurnal Ancutzzza
sweetyancutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1709 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1192 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 676 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]