View Single Post
  #501 (permalink)  
Vechi 07 apr 2011, 09:16:25
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: M-am ingrasat ca o scrofita - 95 kg

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Mai fetelor, va tot vaitati de musafirii aia...mie inca nu mi-au revenit. Am si uitat cum e...o sa fie de rau cand revin. Chiar mi-am propus sa merg saptamana cealalta la doctorul meu, ca nu cred ca e normal ca nu au revenit, din moment ce nu mai alaptez de aproape 2 luni.... deci eu scuze din astea nu pot baga inca. Sper sa nu am kg in plus la cantar in perioadele alea ca ma demoralizeaza. Si pe alta parte, imi ofera scuza perfecta sa mai gust cate ceva interzis, pentru ca la o dif in plus la cantar, as putea da vina pe musafiri. Acum sa nu credeti ca va acuz..., dar ia ganditi-va...faceti asa sau nu?
eu am deja 3 zile in care nu mai bag nimic aiurea in gura,pana acum recunosc ca mai papam cate ceva,dar am realizat ca ceea ce fac ,fac pt mine si nu mint pe nimeni altcineva decat pe mine daca zic ca eu nu mananc aia sau aialalta si apoi nu ma pot opri
am reusit sa pun punctul pe 'i' si nu vreau sa mai fac abateri curand
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante