View Single Post
  #5013 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 12:09:14
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Muraturi pentru pofta de acru


Pofta mare!
Tocmai raspunsesem si eu acelasi lucru..dar mi-a intrat ditamai mesajul in asteptare la moderare...
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUna dimineata fete dragi!!!!Va pup mult si bineSa aveti o zi minunata!!
Cine tine fructele azi?Eu am inceput cu compo de mere si gutui(am facut ieri din 2 mere si o gutuie mica si am baut ieri toata ziua si mai am si azi), pe urma ies sa-mi cumpar..fructeca am uitat si nu mai am decat o gutuie..CE fructe moi sa-mi iau sa nu rontai la ele?banane nu am voie
fug la citit!
Eu papam si banane. Neata Emy..spor la cumparaturi.
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul


Roxyyymeuuu!!M-am uitat, ai scris mesa la vreo 6 minute dupa ce am iesit eu..Nu m-am uitat daca esti on, eram ferm convinsa ca nu mai intri
offf, ce obosita tre sa fii, eu ti-am zis sa profiti ca el nu era acasa si sa dormi pana vine..sper cel putin ca azi noapte ai dormit mai bine..
Eu cred ca o sa fie bine cu mama ta!!
o sa ai o zi plina azi...nu te-as sfatui chiar azi sa tii fructe, cu o zi asa..sa nu ti se faca rau, scumpa mea..
Sa ai spor in ceea ce vrei sa faci azi, te pupic dulce!!

Da ..tu ai iesit..eu eram on de ceva vreme , dar scriam..ca la cat se scrie acum..dureaza pana citesc si raspund.
Acum asta ar fi trebuit sa fie al 2lea mesaj pe ziua de azi..dar primul a intrat la moderare.
Nu am chef sa fac nimic pt munci..am o stare aiurea ..
O zi frumoasa ..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]