View Single Post
  #503 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 11:55:51
loralin's Avatar
loralin loralin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!

Citat:
Anterior postat de boxoutsider Vezi mesajul
Salutare!
Raspunsul tau nu imi schimba cu nimic parerea.

Nu erati o echipa completa. Faptul ca la un moment dat cealalta colega si-a manifestat interesul cu intarziere si ca ati decis sa ma scoateti pe mine e partea a doua.
Inscrierea in echipa am facut-o corect, conform regulamentului.
Prin simplul fapt ca am facut solicitare de adaugare in grup v-am intrebat daca pot face parte din echipa. De asemenea, prin faptul ca solicitarea mea a fost acceptata si ca am primit la momentul respectiv inregistrare reusita, se cheama ca inscrierea mea a fost acceptata.
Oricum, Irinuca, nu mi-as dori sa fac parte dintr-o echipa unde nu sunt dorita.

Din nefericire site-ul nu trimite mesaj automat cand cineva este eliminat din concurs. Poate ar fi o idee pentru programatori sa ia acest aspect in considerare pe viitor.
Si de asemenea ar fi o idee ca regulamentul concursului sa includa si aspecte care sa duca la evitarea unor astfel de situatii, neplacute pentru toate partile implicate.

In fine, nu cred ca discutia isi mai are sensul acum. Sper sa se mai poata face ceva. Daca nu, asta e!
Va urez bafta multa si sa ajungeti slabute la toamna, asa cum va doriti!
Nu mai fi trista ca nu ai intrat in concurs..si pentru ca avem aproape aceeasi greutate hai sa concuram una cu alta si sa vedem care ajunge prima la target-ul stabilit.Accepti provocarea?
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
Răspuns cu citat