View Single Post
  #504 (permalink)  
Vechi 16 sep 2010, 12:37:08
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Buna la italience
Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
marar imi lipseste si mie, dar am vazut acum 2 zile in esselunga pt prima data dar erau 3 fire (10g sau 15g) la 1 euro ... da-l in colo de marar ca imi pun in ghiveci decat sa dau 100 euro pe kg
Ce comica..mai scump decat tartufulEu iau uscat, sau imi trimite mama..
Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

sa stii k si eu sunt intr-un satuc si magazine romanesti nu exista in toata Sicilia creddar ardei am gasit la piata si la murat am pus si au iesit buniiiiiisunt din aia mai mari nu sunt subtirei k ai nostri dar sunt iutiiiiiiicauta pe la piata k tre sa gasesti pana la urma k si eu il pandesc pe mosulik ala care aduce
Sunt rosii?ca daca da, am si eu, da sunt prea iutiEu vreau verzi si medii ca iutime, asa..
Andra, mi-a adus un prieten tartuffo, o jumate de ciupearca de-aia, era f mandru de el, cica ar costa o avere la restaurant, el o avea d ela un prieten specializat in cautarea de tartufi, cu caine si tot tacamul..
Si tranteste romanca cu bata-n baltaNu mi-a placut deloc, avea un pic gust de mucegai, un pic mai mult de pamantCe s-a suparat amicul, cica nu stiu sa apreciez rafinezzele lor..Du-te domne cu el deacileacam asta a fost reactia mea
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat