View Single Post
  #506 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 14:47:03
Un Pai Roz's Avatar
Un Pai Roz Un Pai Roz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexandra - UN PAI ROZ

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul


Sa ai spor
Asteptam impresii
Multumesc Slabuta!

impresii: am rezistat mai mult decat as fi crezut....am facut prima data 11 minute si m am oprit pentru 30 secunde sa beau apa si dupa inca 10 minute. simteam ca pot mai mult, dar am zis ca febra musculara de maine nu o sa fie de accord cu mine. dupa, am facut vreo 5 minute stepper (alea din parc unde scrie fitness area) si 5 minute la aparatul ala pt talie...
zic ca am rezistat mai mult pentru ca am mai avut o tentativa in toamna de a alerga si dupa 3 minute nu mai puteam...acum cred ca se observa ca iarna asta am facut bici...mi-a mai dezvoltat rezistenta la sport
am si mers vreo 45 minute dupa, 15 minute prin parc dupa alergat si 30 minute dus-intors de la parc.
iar acum am fost in oras pe jos, deci 40 + 40 minute mers jos....am fost activa azi...dar sincer, acum nu imi mai trebuie nimic, simt ca am obosit
sunt happy ca mi am luat si saltelutza de sport, ceea ce inseamna ca pot sa fac si eu abdomene
__________________
Jurnal vechi :
JURNAL ALEXANDRA- UN PAI ROZ
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.