View Single Post
  #5066 (permalink)  
Vechi 29 mar 2012, 19:53:37
Fl0r3ntina's Avatar
Fl0r3ntina Fl0r3ntina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
laptele praf facut asa putin se lasa?
dar lapte natural mai ai?
dc ziceai sa mananci 3 sapt?/ pastele tine o zi..hehe eu am noroc ca nu fac mancaruri de pasti.. o sa mananc la cina cu niste romani o data si gata.. am visat azi noapte la cozonac hahaha..am inebunit..
radeam de o fata ieri de la mine la servici,, ea zicea fa copilu acuma( da maine) haha.. i-am zis ca eu incerc dar nah pana se prinde.. dureaza hahaha.. ..
am citit ca se concepe bine in vacanta haha poate se prinde si la mine prin iule cand mergem in california.. dar sotul zicea lasa ca mai incercam pana atunci hahaha.. cica altii fac din prima si ii parasesc si altii se chinuie..eh nu zic ca ma chinui'' de nu stiu cat timp.. de abia am incercat 2 luni mai adevarat hahaha..cred ca nu-mi ramane decat s aincerc de 3 ori pe sapt.. si poate imi iau si teste de ovulatie..dar cica de ex daca fac si zice ca is la ovul.. pana ajunge spermatozoidul.. se duce si ovulul.. eh complicat .. cred ca radeti de mine ca va pov astea.. sau ca eu daca imi intarzie ma gandesc in fel si chip..
a nu v-am pov.. alt vis.. haha ca am facut cezariana.. si simteam ca ma doare burta si stateam in pat.. (cred ca stateam cu mainile pe burta, si ma miscam incet)era noaptea .. si eu eram fericita ca abia asteptam sa imi vad fetita.. parca am si visat-o..
din pacate nu cred ca pot face analize daca nu am trimitere de la medic de fam.. ca am asigurare.. si posibil sa fie gratis( acuma nu stiu care analize)
imi da cineva un test in cazul in care nu imi vine in 2 sapt..
mai am lapte..dar am observat ca daca ii dau lapte praf seara..ii tine mai bn de foame si doarme mai bn
Răspuns cu citat