View Single Post
  #5097 (permalink)  
Vechi 02 dec 2010, 20:54:38
Stefanie's Avatar
Stefanie Stefanie este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Hipocalorica
Date: 174cm, 84.7kg
Mesaje: 1.918
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 130 ori in 88 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Ahh si app de imbracatul costumului de mos...sa va povestesc de iubi meu cand era micParintii lui s-au chinuit sa faca rost de un costum de mos pt k deh vroiau sa faca copilul fericit si pe vremea aia nu se gaseau k in ziua de azi la orice magazin...si au facut ei rost dar nu avea curea asa k tata socru si-a pus cureaua normala si hai in seara de ajun sa vina mosul....cand a vazut iubi(avea vreo 4-5ani)cureaua lui taicasu a inceput sa planga si sa fuga de mos spunandu-i maicasii k mosul l-a omorat pe taicasu si i-a furat cureauadoamne ce imaginatie bolnava avea iubi si ce atentie de a recunoscut cureaua lui taicasu...k nah era o curea simpla neagra
Hahahaha !! Cu ocazia asta mi-ai adus aminte si de o patanie a mea ,de pe vremea cand aveam 3 ani
Mos Craciun era bunicu' sau un vecin foarte drag mie ce il consideram al 2lea bunic .Si vine Mosu ,ai mei entuziasmati ,eu ii recunosc ceasul si se duce dracu' tot entuziasmul .Era bunicul de atunci inlaturau toate obiectele personale pentru ca am un puternic spirit de observatie si orice detaliu il scanez
__________________