View Single Post
  #5097 (permalink)  
Vechi 22 mar 2011, 09:43:55
somebody's Avatar
somebody somebody este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 164cm, 57.8kg
Mesaje: 1.409
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj IV)

Neata iubitele mele riniste!!
Eu m-am trezit destul de bine dispusa si sper sa o tin tot asa....mi-am terminat hiphopabs pe ziua de azi,am facut dus si acum ma delectez cu o cafeluta...cat ma va lasa odorul meu mic
Azi zi de carbo....imi fac o varza calita cu.....cred ca mamaliga,dar tare mi-e ca nu-mi tine de foame ..iar seara mi-am facut iar amestec de musli de fructe cu gem dietetic de ananas si budinca de vanilie ...suna ciudat dar e o bunatate....nu mai vreau sa fac nicio praji ca nu ma pot opri la o cantitate mica( ce sa fac, daca imi ies prea bune )....iar de la cofetarie.no way!! sunt prea grele pentru mine!
Felicitari celor care au mai scapat de kg/cm!!! eu mi-am propus urmatorul cantar pe 1 aprilie.
Ia sa vad eu ce ati mai palavragit voi pe aici!
somebody, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
somebody, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]