View Single Post
  #51 (permalink)  
Vechi 03 nov 2015, 09:02:14
butterfly30's Avatar
butterfly30 butterfly30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.780
Aprecieri acordate: 5.352
Am fost apreciat(a) de 11.442 ori in 5.318 mesaje
Implicit Re: Concurs inedit: 1 noiembrie 2015-1 octombrie 2016

aveam impresia ca am povestit in jurnalulmeu, dar acu vad ca am omis, saptamana trecuta a fost de groaza. luni a lesinat al meu la munca, a fost mai mult decat o lipotimie, a venit salvarea, avea tensiunea prabusita,puls f mare, nasol, l-au tinut pana seara la upu apoi au vrut sa-l transfere la neuro, dar a refuzat si a venit acasa si s-a dus el dimineata la neuro. se pare ca era epuizat-nici nu e de mirare la cat munceste si cat se agita. avea deja cateva luni de dormit 3-4 ore pe noapte. a fost si la cardio, dar nu a retinut ce i-au spus aia si fisa de externare se duce zilele astea sa o ia, sa vad si eu ce are... mai tre sa-si faca analize, ca dupa alea de la urgente era mort demult, nu stiu ce-i cu oamenii aia cum lucreaza analizele.. in conditiile astea sambata tot am fist la nunta, dar desi am plecat devreme de acolo, tot s-a facut tarziu pana am adormit....sunt tare stresata de el, ca la sf saptamanii mai are si un examen cam greu.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui butterfly30:
lidiuta (03 nov 2015)