View Single Post
  #510 (permalink)  
Vechi 09 iun 2010, 15:34:00
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg

Citat:
Anterior postat de Nivara Vezi mesajul
Prietene din pacate nu prea am, sunt o persoana destul de timida si intru in vorba destul de greu cu oamenii. Tratamentul antidepresiv chiar mama nu m-a lasat sa il mai iau pt. ca avea o gramada de efecte adverse printre care insomnie, constipatie, eram cand nervoasa cand vesela fara nici un motiv, ameteam chiar daca mancam mai mult, transpiram foarte mult si de aceea nu am mai luat medicamentele. Daca mi-as face un jurnal cu ce mananc v-ati ingrozi, numai alimente nesanatoase din pacate. Nici nu prea stiu ce sa mananc sanatos in afara de fructe ca legumele nu prea imi plac.
Mancarea sanatoasa este prietenul tau cel mai bun! Asta trebuie sa gandesti, cu ea NU vei avea celulita, nu te vei ingrasa, pielea va fi frumoasa ..si cate si mai cate! Invata sa iti placa,celulita ai format-o din ceea ce mananci! Sa scrii ce mananci , daca ai cantar in bucatarie sa o cantaresti..sau e gramajul trecut pe ambalaj..si cauti sectiunea Calorii (sus) si afli cate calorii papi pe zi! Sa vedem ce putem corecta! Succes!