View Single Post
  #5108 (permalink)  
Vechi 19 nov 2011, 20:48:57
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Am auzit ceva ca s-a pus pe slabit, si chiar a slabit serios, bravo eiii....dar tot e cam strasnicuta
conteaza ca acum pare si ea mai normala, nu?
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Sa ai un weekend minunat si fara abateri
Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul
un weekend minunat iti doresc
Salutare, Ioana!Multumesc la fel, desi eu in weekend lucrez
Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Buna, iubita. Un week-end frumos sa ai! Eu mai trag chiulul pe aici cat sunt acasa, dar voiam sa te anunt si aici ca am facut grupul pentru concurs si ca te poti inscrie. Pupici!
Buna iubita Simi!Cum reusesc sa fac poza, m-am siinscrisMaine dimineata cred ca sunt gata cu totul

Asadar, astazi....naspa.Somn permanent, durere de cap, frig....Am dormit aproape toata ziua.Aseara...am fost cu iubi, ma simt oribil pentru seara aia.Am fost foarte obosita incat am adormit Ma simt groaznic.Chiar nu vroiam sa treaca asa ziua asta speciala pentru noi 2.Mi-am cerut scuze dar....tot naspa ma simt.Trebuie sa ma revansez cumva

Acum sunt la serviciu, hotelul e pustiu, in noaptea asta sunt singura singura aici..Rezervarle abia maine imi vin, asa ca astaseara solia.Macar fratele sefei sa fi fost, daca se intampla ceva tipam o data si gata, cobora el.Dar asa?Ce ma fac?Sper sa fie totul in regula....Va pup pe toate si va multumesc ca ati trecut pe la mine Noapte buna tuturor!Eu mai poposesc pe aiciO noapte intreaga, atat
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]