Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #5116 (permalink)  
Vechi 27 mai 2012, 20:57:49
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul




Buna Dienus

Of, mie imi spui Eu as dormi toata ziua, sunt si epuizata si mai e si vremea care te face sa fii mai mult adormita decat treaza
Azi m-am trezit cu chiu cu vai, desi ieri m-am culcat la 11.

Se pare ca anul acesta asa va fi vremea, ploioasa.

Sa ai un sfarsit de weeekend cat mai reusit
Sper ca iti merge din ce in ce mai bine
Buna seara, Marina!
Cum spuneam,asa sunt si eu din cauza vremii.Cand vad asa innorat totul, as sta numai sub plapumica, lenevind,cititnd sau ascultand muzica:X:X Sper totusi sa incalzeasca curand, vine 1 iunie deja....
Planuiesc sa ma odihnesc cat mai mult, vad eu cum ma organizez dar trebuie!Ziua nu ma simt obosita, dar am probleme dimineata la trezire!Poti trage cu tunul si eu nu m-as mai trezi

Eu sunt bine, din c ein ce mai bine din toate punctele de vedereIncep sa se rezolve si problemele cu salariul la serviciu, incep s ama calmez si cand vine vorba de mama soacra, totul se aseaza. Asa nu mai am fruntea incretita tot timpul!

Tu ce mai faci?Cum mai stai cu lucrarile?Ma duc sa vad daca ai mai pus vreo pozisoara

Te pup!Sa ai o seara frumoasa si un inceput de saptamana minunat!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat