View Single Post
  #512 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 15:08:51
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

[QUOTE=VentoFreddo;1139667]Buna,fetele
Azi mi-au venit boxele comandate ieri..of,fetelor nicidecum nu reusesc romanii nostri sa duca o treaba pana la bun sfarsit..cum am scos una din ambalaj era ciobita putin,.si 2 suruburi rupte de la buretele ala de la boxa..nu-i bai mare,ca ciobitura e intr-o parte si nu prea se vede,cred ca daca dau cu un marker se rezolva,si suruburile fiind din plastic le lipesc cu superglue,da de ce nu reuseste Dorel sa faca treaba buna niciodata?asa am patit si cu mobila si cu tot..banii mei insa sunt buni si fara ciobituriAcu m-am refugiat in birou cu voi,ca al meu le face probe si ma doare capu de ce tare a dat la muzicanici mancare nu-i mai trebe o sa ies repejor sa fac ceva rapid de papa,pt mine salata cu branza ,pt al meu legume mixte si sa mai manance salamuri pe langa,ca am frigiderul plin
Dar nu pot fi schimbate acele boxe ,le dai inapoi si iti da altele

pai cand il duci ii e teama ca-l abandonezi acolo,pe urma se ia cu joaca si copiii si cand te vede nu vrea sa plece..e normal,tu fii calma si nu ii da atentie,se invata el si nu o sa mai planga in curand
Buna papa taDa asa credecum sa-mi abandones eu greierasuldoar voi stiti cum a venit el pe lume si prin cate am trecut ,poate sa se intample ce o vrea pe lumea asta si nu mi-l las
[QUOTE=david;1139257]
Ai reusit sa dormi mai bine?
da,e ciudat..si imi pare rau,pt ca e mancare sanatoasa,BERBECUTUL NU POTI SA-L TII IN CUSTI DE 30 CM CA PE GAINISi eu m-am saturat de puiTot tarziu am adormit si m-am trezit de cateva ori

nu am fost niciodata la cosmetica..in ce consta tratamentul?eu adineuri mi-am facut unghiile,cu un roz bombon,zici ca e fosforescentImi place.De obicei ma fac eu acasa,doar sprancenele nu stiu sa mi le fac,ma duc la cosme.
sa-ti fie de bine!
Aste tratament anti-age,il fac o data pe luna cu acid hialuronic (crema)si se vede diferenta au disparut cearcanele (nu total) si ridurile de la ochi

david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat