View Single Post
  #513 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 19:11:10
Sand's Avatar
Sand Sand este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Sand - de la mare...la mic in 6 luni de neuitat. :)

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
mai Nisip fin.. cum esti?? Cum merge dieta?? Cum simti hainutele??
Doream sa-ti spun ca azi am papat quinoa!! Minunat!!
Te pup darling si mai revin..
Buna,

Dieta merge foarte bine, am avut o mica chestie cu semintele de in. Eu nu am probleme cu tranzitul (stau foooarte bine la capitolul asta) si dupa ce am inceput sa iau semintele astea de in in cereale diminetile...pac mi-a cam dat peste cap organismul in sensul ca acum stau toata noaptea pe closet. Mi-a intrerupt somul de vreo trei nopti si pentru mine somnul e sfant. Asa ca o sa renunt la ele, nu de alta dar chiar nu am nevoie de adjutanti in sensul asta. Le dau cadou la altii mai in nevoi.

Hainutele le simt mai bine, clar. Ceea ce doresc la toata lumea. E foarte placuta senzatia, toata lumea stie asta, pui domle' un pantalon sau fusta pe tine care te tinea la subratz un pic si vezi ca-ti vine ca turnat. Nu-i rau.

Da, am luat quinoa, am gasit la un magazin si m-am aruncat pe cutie. Sta in dulap si vreau sa fac azi sau maine cu ciuperci si tofu si condimente indiene ca un fel de orez, deci mancare. Depinde cum am timp, o sa vad. Suna bine si e super sanatoasa, am citit in Tosca. Auzisem de ea dar imi trecuse pe langa ureche usurel.

Te pup si eu, .