View Single Post
  #513 (permalink)  
Vechi 13 nov 2010, 12:55:37
danasonrisa's Avatar
danasonrisa danasonrisa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
oooo ce inceput de wk!!!! ... las' ca o sa se rezolve!
pai sincer nici eu nu cred ca as stii sa intru neautomat
Angiii sper sa se rezolveee!!!
si tie o zi frumoasa!
cum nu?!?? Pai cand ma ingrijorez ca ce-i cu matinalele, vin si io ca omu ca ma asteapta o cafeluta si nu-i!!!! pa' cum sa nu faci galagie?!???
Asa Anes, zi-i mama, eu te sustin!
Fetelor am iesit ca la Tm e o zi excelenta!
Plimbarica placuta! Eu trebuie sa invat, plus ca pui s-a dus pana la tara la catei, poate cand vine iesim si noi putin!
[QUOTE=Fulguta;401694]
Aseara nu a avut lumea mancarici si a avut al meu dimineata sa nu pot sa dorm si eu ca omul !

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Oh bebita mic si mancacios ,>
Parca o si vad, scumpica mica, iti vine sa o papi!
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna ziua fete dragi,am intrat sa va salut si sa va povestesc ce s-a intamplat aseara .A intrat in casa eu eram in dormitor ai iesit cu bebe de mana ,imbracata intr-o rochie scurta un pic mulata ,machiata ,coafata ,s-a blocat,nu l-am bagat in seama a inceput sa devina gelos ,ca ce m-am aranjat plec la vreo petrecere cu cinevasi foarte nervos omulAm castigat ,am pus lucrurile la punctEl a spus ca nu scap de el orice ar fi
Bravo Vidia, esti cea mai tare!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Asa te vreau Danuta ,stiu ca tu gandesti bine ,sa nu lasi nici un gand rau sa-ti strice bucuria ,totul o sa fie bine !
Si mie imi place galagia dar nu in weekend ca fetele se odihnesc ! Sau poate nu ! Emy ar trebui sa fie la bar acum !
Sa stii ca asa uitam de toate pentru cateva ore jocul asta face minuni la noi in wk .Diseara ne bagam iar dar unul contra la altul si il las sa pape bine sa aibe burta plina sa pot sa-l bat repede ca se misca incet ,trisoare ce sunt ! Dar stii cum se zice in dragoste si in razboi totul este permis !
Eu simt ca totul va fi bine, indiferent de ceea ce se va intampla! Galagie, galagie, dar suntem putine... Poate mai tarziu
Sa il bati cu orice mijloace diseara!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna Vidia ! Ma bucur ca totul a iesit bine ! Si acum serios unde te duceai ? La petrecere ?
Inseamna ca o sa ai un weekend de vis ! Ia sa stai tu mai mult cu el si lasa-ne pe noi ca tot aici ne gasesti !
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Stai linistita ca totul o sa fie bine
Multumesc mult! Si in cazul tau va fi, ti-am zis eu!

Am fost foarte calma ,chiar m-am mirat si eu
Felicitari, asta e strategia cea mai buna!
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Va
Nu draga mea ,vreau sa mai stea un pic pe jarVa pupacesc ,ne auzim luni ,acum plecam la plimbare ca e asa frumos
Corect, si eu as face la fel! Pupici, plimbare placuta!
__________________
Jurnal danasonrisa