View Single Post
  #5139 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 21:41:20
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Sa te auda Dumnezeu Simo. Multumesc.

Multumesc Felicia.
Ma gandeam ca si mie o sa-mi fie foame..dar nu.
Dimi am mancat o para o porto , la pranz o para 1porto si un kiwi, seara 2 kiwi, gustare 2 seminte , gustare 3..probabil gutuie-cateva felii.
Sa vedem maine..

Aha ..parca toate mamele sunt la fel. Cand vine vorba de sanatate , se lasa pe ultimul loc, ba ca n-au cand , ba ca n-au bani etc..
Vezi ca si la papa ne asemanam
Cu drag ti-a slua durerea daca as putea..
Pe aici si eu..al meu e acasa , pare cam plictisit, butoneaza la tv ..la meciuri la nu stiu ce.
Si eu sper sa dorm bine.
Azi am baut si apa destula...sa vad maine , poate imi fac o oloaie de ceai.
Apropo de ceai...imi cere al meu sa-i fac o cana ..
Fug..revin.
Da, asa-s mameleMie imi vine sa o bat pe a mea, tare e bleaga..daca are un ban il da la nepoti, la ea nu se gandeste
Sa-i dam cu ceai, scumpo, sa vezi cum odata cu ceaiul se "scurg" si grasimile
Inseamna ca are arsuri daca vrea ceai

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Harnicuta mica, bravo pt ziua de fructe!
Mult a fost, putin a ramas..Tu cum t mai simti, dana?Acum vin din casuta Nicoletei100, azi a aflat si ea ca e insarcinataO sa avem multi copilasi peste 9 luniVoi 2, nepotu meu, "nepoata " Fulgai, Mailin..

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Te-am auzit si am intrat ! Acum am ajuns acasa ,a fost aglomerat traseul si am facut 2 ore jumate pana acasa drum care-l facem in 25 minute pana la mamii ! Am citit un pic din urma !
Simo drag si scump bine ai revenit in casuta !
[Sunt obosita rau si trebuie sa merg sa-i fac ceva la ingeras sa pape ! Poate intru mai tarziu ,noapte buna fete dragi !
Daca esti obosita nu mai intra, Fulg scump, odihneste-te, stai cu al tau la tv..Ne auzim maine, cu forte proaspete!!Noapte buna!!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]