Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #514 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 08:48:42
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de silviadm Vezi mesajul
da ma trezesc la coffe cu prietenul meu
spre dupa amiaza am fost plecata si am ramas doar cu plimbarea cu bici...azi tre s recuperez cu challenedar cu bici m'am plimbat cam 1h deci nu a fost chiar nimikseara am facut mucenici dietetici de postmi'am mai facut cadou singurik o floricicaasta pt ca prietenul meu munceste pana tarziu si nu am de ales decat s ma rasfatz sg
bucuria mai mare e ca am primit o cutiutza de ciocolatele cu coniac dar nu am papat si nici nu am de gandnu mi'e pofta si nu ma impresioneaza o sa manance prietenul meu
Ce puternica esti, impresionantBravo, un real exemplu de retinere
E italian el? Ce bine trebuie sa fie sa-ti savurezi coffee-ul impreuna cu el Eu am parte de asta doar in weekend
challene=? challenge? ceva de fitness presupun
bravo pentru sport, eu ce demult nu m-am dat, dar cred ca ti-am mai zis. Cat despre floricica, si eu imi mai iau cand trec pe langa ele Sunt asa de frumoase ca nu ma pot abtine.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]