View Single Post
  #515 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 21:46:41
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul

Aste tratament anti-age,il fac o data pe luna cu acid hialuronic (crema)si se vede diferenta au disparut cearcanele (nu total) si ridurile de la ochi


hello,Vidi harnicuta!
Boxele au 25 de kile una,nu mai ma trambalez cu ele sa le returnez,si mi-e ca imi vin tot cu vreun defect..poate mai mare,asa am patit cu mobila,am dat-o inapoi si a venit cu alt defect..am asteptat dupa ea de mi-au iesit ochiiCum am zis,se rezolva ..
ce bine suna tratamentul ala..vreau si eu sa -mi dispara ridurileNu am multe,dar eu am ten uscat si apare laba gastei
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna fetele..eu sunt aproape ok...sper sa am timp sa stau cu voi mai mult cit de curind...Pupici...
Buna Ella albinuta,nu-ti face griji,vezi-ti de sanatate si revino-ti cu oboseala,intra iar in ritm,si o sa revii tu,noi aici nu plecam nicaieri,te asteptam,cum ziceam,vine iarna si avem mai ult timp de vorbit

Fetele,am fost sa-mi stampileze garantiile,si m-am oprit vreo 3 ore la mama,era si o nepotica acolo si zapacitul de nepotel de 2 ani,asa m-am jucat cu ei,da am si iesit cam jumulita,ca david are obicei ca de drag,ma ciupeste sau se inhatza in parul meu
Acu am venit acasa,dusuit,curatat bine tenul,si sunt data cu crema fata in casa:unt,picaturi de portocale si migdale dulci,sunt toata unsuroasa,cand ma duc la culcare,peste vreo 2 ore tre sa mai ma sterg cu servetel demachiant,dar poate imi intra tot in piele pana atunci
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat