View Single Post
  #516 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 21:17:08
Sand's Avatar
Sand Sand este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Sand - de la mare...la mic in 6 luni de neuitat. :)

Citat:
Anterior postat de nicolleta Vezi mesajul
Buna Sand!Ce mai faci?Vad ca te tii tare cu dieta!Bravo!Si cantarul?Nu-l incerci?Poate iti face o surpriza...placuta!
Uite chiar acum m-am conectat pe forum si recunosc ca sunt putin speriata. Tocmai ma pregateam sa sun la politie, stau in dubii, stai sa-ti povestesc.

Se tot invarte prin zona un tip dubios intr-o masina alba, pickup-truck Toyota Tacoma cu numarul 8V81510. Vine, pleaca, conduce foarte incet, se uita in toate partile, a iesit pana la urma din masina si s-a dus la cutiile de scrisori care sunt langa locuinta. Locuinta e intr-o pastila cul-de-sac destul de retrasa de la strada, intr-o increngatura de locuinte de mai multe feluri. Langa e o padure deasa.

Ei, tipul asta foarte ciudat, se tot uita in toate partile si cand a iesit din masina s-a dus in spatele unei locuinte, intre ferestre si copaci desi. A vrut sa faca dreapta pe dupa alta fereastra si pana la urma a luat-o la stanga. A iesit de acolo dupa cateva minute si iar a plecat. In orice caz a venit si a plecat cu masina de cateva ori. Conduce foooarte incet, daca e misculatie prin zona (vinalte masini etc.) parcheaza repede si sta in masina, se face ca ploua.

Daca mai vine iar sun la 911 ca imi pare tare dubios. L-am sunat si pe sot si mi-a zis sa chem politia daca mai vine si sa sun de pe telefonul fix, nu celular.

E cam pustiu pe aici prin zona la ora asta, doar eu pe acasa si alte cateva tipe singure in case, unele in varsta. Eu invatam de zor pentru un alt examen. Am un cutit mare din armata americana, de lupte si-l tine sotul la pat, daca e ceva pun mana pe el.

Si tu ma intrebi de cantar...dar nu ai de unde sa stii situatia mea, normal. Am slabit un pic dar sanatos, nu ma grabesc, am rabdare.

Simt ca daca scriu aici sunt in siguranta. Doamne ajuta.

Sunt cu ochii pe geam si telefonul pe birou. Atatia nesanatosi pe lumea asta...