View Single Post
  #5162 (permalink)  
Vechi 12 iul 2010, 11:05:43
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
fetele am papat azi de toate..... placinte cornulete, bere, icetea, peste, si nu ma mai opream
dar acuma stiu dece.....rusii...... da maine nu o sa pot sa papa nimic asa patesc eu cand vin rusii la mine
Oau Cris dar ai papat ieri nu gluma ! Dar te inteleg daca e faza cu rusii ! Sper sa te simti bine si sa nu ai dureri mari !
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
lasa ma ROXI ca inchidem noi casuta si lasam cheia sub pres,.....asa ca daca vrei sa te duci la nani ,dute fara grija.tin eu companie la fete ca eu nu ma culc devreme....si-ti lasam mes cu scorul:
Bravo Cris ce grija ai tu de casute si fete !
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Noapte buna fetelor, ma pun si eu in pat la citit dupa ce-mi usuc podoaba capilara .
Va urez o saptamana usoara macar, daca satisfactiile lipsesc .Eu nu stiu cand mai intru sa va citesc dar ma stradui macar sa-mi respect prg de gymi si dieta hipocalorica daca pot sa zic asa..altfel Roxy si Fulgu'..dau drumu la zimbru dupa mine si nu ma vad bine
Pupici pe burtici !
O sapamana plina de realizari iti doresc Dani si sper cand mai intri sa vii cu rezultate bune si sa fii fericita ! Intri cand poti ! Bafta ! Si sa te tii de ce ai scris !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]