View Single Post
  #5164 (permalink)  
Vechi 12 iul 2010, 11:13:43
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Se-nchide greu, a ruginit cheia de atata apa Pupicici
Adica ce vrei sa zici ?????)
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
ha ha ha ..florile sunt artificiale ce crede-ai ca le-am pus sub ghivecele lui EMY
are 12 balcoane si nustiu cite ghivece nu mai gasea-ti voi cheia nici cind
poate EMY
CA ASA AM O PRESIMTIRE CA O SA INTRE
Fata rea ce esti !
Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Roxy da ai dreptate lucrurile stau bine acum si cred ca asa o sa stea.el tii-am zis sa imbata la petreceri dar mai tare de cat de obicei si facea ff urat.el stie ca inainte de nunat i-am spus ff calr indiferent de cati copii avem daca ma inseala sau va fi violent imi iau copii si plec.si i-am zis sa nu se puna cu mine ca la urma urmei sunt femeie si am mai maulti asi in maneca.si sigur eu voi avea castig de cauza cu andrei.si cred ca s-a gandit la treab asata.i-am zis ca chiar vreau sa ma bata si sa lase urma ac asas il las si fara servici pt ca lucreaza in armatta si il iau si pe andrei.iti dai seama ca am zis si eu la nervi ca oricum ar fi il iubesc ca daca nu plecam demult.multumesc de grija pt mine si te pupici dulce.
Buna Oana ! Ma bucur ca te-ai mai calmat un pic cu toate ca stiu ca in sufletul tau,nu este liniste deloc ,orice ai scrie tu aici conteaza ca il iubesti !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]