View Single Post
  #518 (permalink)  
Vechi 28 iul 2010, 16:57:55
alinush's Avatar
alinush alinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Asa si la mine,hai ca ziua pe plaja mai merge singura,dar eu seara vreau la clubSa ma buricesc

Eu as fi vrut la iubitu,dar nu cred ca ma lasa ai meiMai ales ca trebuie sa umble cu mine,sa`mi faca chestie din aia sa pot sa ies din tara singura ca inca n`am 18 ani...si la cum sunt ei de comozi nu`i prea vad sa umble ei pt mn
pff,si eu vreau in club
varmea e din aia distractiva..deci cand venea in romania,ma lua in cluburi noaptea..mama,ce mai faceam..
fara sa stie mama,si maicasa..ajungeam dimineata acasa
acu cu sotu asta a ei..el e mai serios asa,si nu prea iese..
plus ca aici nici nu.s cluburile faine...
adica nu-s ca la noi
am vaz odata o discoteca in aer liber..si mi-a promis ca mergem pana plecam acasa

pai nici eu n-am 18 ani,da mie mi-a platit totu varmea,si ea cunostea pe ala cu masina care m-a adus..si na a dat spaga la vama 50euro,si am trecut..nu o zis nici mac vamesu ala cand o vazut banii
nici ai mei nu voiau sa faca procura pt ca taimiu e in grecia,si acolo il costa 100euro..aici la noi e numa 500mii..plus ca tata,ii era frica sa ma lase..a zis ca totu pe rasp lu mama,daca ii pateste ceva fata,pe mama o ia in ture
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]