View Single Post
  #5211 (permalink)  
Vechi 30 mai 2011, 19:31:31
yoyo2708's Avatar
yoyo2708 yoyo2708 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 02 feb 2011
Locaţie: Galati/Cappella Maggiore, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Rina's 90
Date: 163cm, 75.6kg
Mesaje: 1.260
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de MihaelaM Vezi mesajul
OOOO,ce-am fugit eu de asta!!!Mancand pamantul!! Adica am eu rabdare,sunt calma....dar nici chiar asa!!Presupun ca ai dat peste un batranel/o batranica dragalas/a care iti mananca zilele!Cum stai cu nervii?
Cu nervii?FFF prosttt...nici inainte nu eram eu prea sanatoasa ,acum nu mai sunt deloc...Baba mea are aproape 91 de ani,paralizata,cu parkinson si alzhaimer plus ca la viata ei a fost o scorpie si asa a ramas...prin urmare eu cateodata sunt mai scorpie decat e ea ,ca altfel nu ne intelegem...oricum ,cand ajung acasa tre sa merg la dentist,ca la cat strang din dinti ,ca sa nu ii dau vreo una,ma cam dor...Acum vb pe bune,nu ca am vrut sa fac pe badanta,dar unde sunt eu nu sunt asa multe optiuni,plus ca mie imi prinde bn asa deocamdata,ca in august am nunta,deci eu toti banii mi i-am pus deoparte ,si am trait ca sa zic si eu si sotul din banii lui ...daca munceam intr-o fabrica sau cv de genu ,nu stiu daca imi permiteam sa pun banii pe care i-am pus pana acum deoparteasa ca mai strang din dinti un pic...oricum,cand ma intorc tot aici vin,ca patronii sunt ff de treaba,si nu vreau sa ii las asa ...vreau sa fac un an de contract ,si apoi las locul ca nu imi convine sa stau departe de sot
__________________
Non abbiamo tanto bisogno dell'aiuto degli amici, quanto della certezza del loro aiuto.