View Single Post
  #5233 (permalink)  
Vechi 05 dec 2011, 13:12:41
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

si eu lucrez in weekend, dar s-a intamplat ca weekendul asta sa fiu libera, asa mi-au picat turele.ca weekend-urile viitoare le lucrez pe toate.rar am liber sambata si duminica

eu am luat pranzul, pilaf de orez cu salata de muraturi.
mai astept numa; un pic si merg sa mai fac un ceai
Aaa..deci stii exact despre ce vb cu weekend-urileexact asa si eu am un singur weekend pe luna liber..si lucrez si pe 24 dec. si 31 dec...pana la 22 seara...sa-ti fie de bine...si eu am papat de pranz....o pulpa fara pielita, o lingura de cartof fiert cu rosii...o sa ma duc si eu sa-mi cumpar un ceai ca am renuntat la sucuri de azi...si la tigare inafara de cafea...tb sa beau macar un ceai ca nu beau cafea si diseara...acum ma preg sa plec la munk....
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]