Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #5249 (permalink)  
Vechi 14 ian 2013, 10:40:24
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de danielaslim Vezi mesajul
haide ralu ca de maine incepem amandoua faza 1fara nicio abatere da?:*
uite deci eu mam hotarat.Meniu meu de maine:d
md:uh..aici e greu rau...cred ca imi iau 15 migdale si o cafeanam idei ca omleta numi place
pz:fasole verde cu ulei de masline
cn:cred ca niste vinete si dovlecei cu niste ulei la wok
u ce ai de gand sa papi maine
eu maine am si niste HHA..videoul pentru picioare si o plimbare pe afara cu o prietena..deci am bifat miscarea)
Super meniul Dani.
HHA=?


Citat:
Anterior postat de danielaslim Vezi mesajul
ce privire malefica ai cand zici de cartofi si cola de ce nu incerci cola 0 cand tie pofta?


Ase mai rarisim cu coke, ca e malefic si ala pentru organism... mai ceva decat privirea mea.
Pupsi!


Citat:
Anterior postat de danielaslim Vezi mesajul
neatza!
hai la treaba!


Citat:
Anterior postat de danielaslim Vezi mesajul
neatza raluu!ai rezolvato cu virusul?Hai la concurs!!!!
Ceau Daniela scumpa, uite ca ajung si eu sa raspund la mesaje... de cand cu concursul abia mai apuc sa intru si aici.
La mine cu meniul de SB merge mai greu... asta referitor la Faza I... nu o mai prea pot tine, haba-r n-am ce se intampla... mai pap pe langa... ba o gura de paine, ba cateva fructe de padure... uff... la mine cred ca e un fel de SB Faza I + II combinat... 2 zile de prima faza, apoi una de la a doua. Incerc sa tin cat mai tare pot, dar vad ca si de la rusi si uite...
Tu cum esti?
Si multu de toate vizitele sweety!
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]