View Single Post
  #525 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 14:59:32
damo's Avatar
damo damo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: undeva, Belgia
Vârsta: 55
Dieta: still de viata sanatos
Date: 163cm, 76kg
Mesaje: 2.558
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Fetelor. tre sa va spun una buna. Aseara am fost la un tirg/concert, in Germania. Am fost cuminte, atit cit se putea, mai ales ca am avut si scuza ca am venit cu masina si conduceam eu. Mincarea traditionala la astfel de tirguri e un cirnat enorm, cu varza, totul intr-o piine intreaga, care merge bineinteles cu o halba de bere. Printre altele dragelor va spun ca m-am simtit ca o balerina, vazindu-i pe toti ceilalti din jurul meu....dar nu asta vroiam sa va spun. M-am imbracat ieri cu o bluza normala, dar la care barbatu-meu a fost comentariul "ca-i place bluza, ca-mi ascunde bine formele"...dar de fapt el nu stie ca nici formele nu mai sint la fel, eu slabind in ultimele 4 saptamini 6 kg, bineinteles mai toate de pe burta, si el zicea ca e bluza care le ascunde bine
Si uite asa am ris de una singura in baie vreo juma de ora. Pentru ca eu n-am spus nimanui de acest program, doar voi sinteti complicele mele. N-am spus acasa ca eu am intrat in "hora" slabutzelor si vrem nu vrem tre sa jucam. Cred ca la inceput n-am dat prea mare importanta, apoi am uitat si acum sincer nu mai vreau. Ha, ha...si-acu-mi vine sa rid, va imaginati de bluza minune am?
Va pup