Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #5250 (permalink)  
Vechi 14 ian 2013, 10:48:42
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
La multi ani, Ralucel!

Nu te-am uitat Sa ai un 2013 frumos tare de tot, plin de surprize placute si de vesti bune!

Sa stii ca te-am tradat si am facut maratorul Twilight cu Andrei, ca s-a oferit. Dar promit sa imi iau revansa cumva. Cum vrei tu Asa facem.

Sa reusim in 2013 sa slabim cum nu am mai slabit pana acum, da? Si ne vedem si noi la cocktailul ala anul asta, da???

Te pup si astept numai vesti bune de la tine. Succes cu SB-ul ala
TU sa ma uiti???!
Daca nu m-ai uitat de ziua mea...

Deci asa... tradare tradare, dar sa o stiu si eu!
Lasa Simi ca tot ne inhamam noi la ceva de vazut... its a promise. Cu meniu si tot.
Ca vad ca cocktailul e in asteptare, dar vom iesi sa sarbatorim imediat 6 luni de cand am zis ca mergem.
Multu!!
La tine cum merge dieta?

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Raluuu, sa nu dai, dar eu nu ma bag!

Abia apuc sa intru, dar sa si dau raportul zilnic etc. Am scris si la Dienush in jurnal, nu ma simt in stare acum. Incep sa mananc corect, dar nu sunt de concurs. Si eu in batalii pe care le stiu pierdute nu ma bag. Desi de aici as avea numai de castigat, stiu...nu ma simt acum in stare.

Sper sa nu te superi pe mine.

Sper ca esti bine si te pupicesc! Miss you!
Ia zi, ai mers la sala, ai reinceput?
Nu mai e mult pana la primavara, vezi ca iesim iar la jog.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]