View Single Post
  #5252 (permalink)  
Vechi 22 mar 2011, 23:54:47
giglio86's Avatar
giglio86 giglio86 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Rina 90
Date: 167cm, 65kg
Mesaje: 788
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 14 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
Fetele, ce slabiciuni culinare aveti? Sau ati avut si ati scapat.. Eu recunosc ca mi-e greu si nu pot sa renunt total. Am zis ca nu mai mananc aia si aia, si ma trezeam dupa ce mancam,. Deci in timp ce mancam aveam o fff mica vinovatie, eh, e o bucactica f mica,, ca nu stiu ce
deci clar, nu cred ca pot renunta 100% la cele interzise.
Dar macar gust o gura. Nu o punga sau o bucata mare.
Deci daca esti dupa cola, bea zero, si bea din ce in ce mai putin, eu mai beau cateva guri, si inainte beam o cana plina, nu cred ca am baut mai mult de 2 pe zi nici inainte,
la paine nu pot renunta, ca unele chestii nu prea merg mancate goale.
Crantanele iar mai ciugulesc, stiksuri, budinci, inghetata( din pacate nu-mi lipseste nici o zi din casa, sotul meu e cu ea, si eu nu prea rezist,)
ce nu am in casa nu mor de pofta neaparat.. F rar de pizza, sau cartofi prajiti. Cateodata mis e face o pofta super de tort, cheesecake.
Si la chestii sarate, minibrezel, si sunca, sau cremvursti.
Draga Jessik .....ai sa renunti treptat ....
eu am mare noroc cu painea ,adik pot renunta f usor la ea si de tot dintr-o data.
pizza rar,cartofi prajiti la fel....eu gatesc numai la cuptor si fara grasime ,in general folosesc ulei masline..'maine de ex vreau sa mi fac o ciorbita de legume printre care varza alba.....(are putine calorii si ma si satur)
carne de porc f rar......dar ce omoara este cola si seminte cum am mai zis adik zi de zi...dar de maine cu ajutorul vostru nu mai pun in gura ...