View Single Post
  #52712 (permalink)  
Vechi 02 mar 2016, 15:11:19
blum's Avatar
blum blum este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2011
Locaţie: viena, Austria
Vârsta: 46
Dieta: Atkins
Date: 165cm, 76.5kg
Mesaje: 3.931
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 1.154 ori in 436 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
Baba mea e urata, a fost un pic de sorinel dimineata , apoi s-a intunecat rau sie frigggg. Ce inseamna asta? Ca o sa-mi fie frig tot anul?
O sa fie an tzapan
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul


Stiu ca n-am voie.....dar nu trebuie sa stiu si eu ce gust are,ca sa il trec pe lista cu broccoli?
Nuuuuuuuuuuu.. Rozi, cand o sa ai voie sa-l mananci, mananca-l, e bun la gust. Adica, eu sunt adepta paleo, nu condimentez, prefer sa mananc alimentele asa cum le-a facut natura. Are gust de unt si nuca. Consistenta de unt.
Citat:
Anterior postat de alimo Vezi mesajul
Bbtza e ok, putin marait de la dintisori. Ce ma sacaie in schimb e o tampita de dermatita care nu ne da pace De cand s a nascut(a doua zi) a facut eritem alergic si i au facut injectie in spital. 2 sapt nu a aparut nik si dupa aia a inceput pe fata, cateodata si pe corp. Incerc sa tin sub control cu dermatocosmetice pt ca dr dermatolog da de regula cortizon
Ai incercat cu ulei ( unt) nativ de cocos? eu cu ala m-am vindecat. De 12 ani il folosesc
Citat:
Anterior postat de orhidee Vezi mesajul

Nici eu nu sunt prea mare prietena cu avocado... Am luat o data si nu prea mi-a placut... Voi mai lua inca o data ca sa ma conving... Poate imi voi schimba parerea...
Ai grija la cumparat, sa nu fie prea moale, ca e negru si poti sa-l arunci.
__________________
I am not fat!God loved me so much that he decided to super size me

JURNAL BLUMhttp://forum.slabute.ro/jurnale-slab...blum-9312.html
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui blum:
Anita Luca (03 mar 2016), orhidee (02 mar 2016), rozica1965 (02 mar 2016)