View Single Post
  #5290 (permalink)  
Vechi 02 sep 2010, 12:59:32
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de IoanaMaria Vezi mesajul
Buna fetelor,azi am decis sa intru si eu in comunitatea "slabutelor" pentru ca am mare nevoie de sustinere.Vointa am de la inceputul acestei saptamani si sper sa nu plece de la mine pana nu imi ating scopul.Vreau sa va urez tuturor succes in lupta cu kilogramele si ramane sa va anunt cu progresul pe care il fac si o sa citesc si mesajele voastre pentru a ma ambitiona.Va pup!
De luni nu am mai mancat dupa ora 18,a fost greu dar am reusit pana azi,pana acum am citit o gramada de planuri de diete dar nu am reusit sa ma tin de niciuna tocmai de aceea am hotarat sa mananc aproape orice in cantitati LIMITATE,adica tin o dieta de aproximativ 1000-1200 calorii pe zi. O sa incep sa fac si sport pentru ca nu am facut pana acum,pentru ca rezultatele sa apara mai repede....sper sa nu ma las dupa cateva zile asa cum am facut pana acum.
Bun venit Ioana sau Maria, cum preferi! Ai gasit locul potrivit pentru a da startul unui slabit sanatos.
Este foarte important ca nu mai mananci dupa ora 18.00, la mine a functionat sa stii. Mananca orice si in cantitati limitate, asa cum ai si zis, insa incearca totusi sa eviti painea (fainoasele de regula), dulciurile, sucurile acidulate si prostioarele din comert.
Multa bafta si te asteptam cu vesti bune
__________________
Jurnalul Flori