View Single Post
  #530 (permalink)  
Vechi 24 nov 2012, 14:12:23
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnal CCristina D

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Neata Cristina... acum am papt micul dejun omleta din 2 oua cu salata de sfacla cu un pic de maioneaza...si acum imi safurez cafeluta 3 in 1.........diminiata mam urcat si eu pe cintar imi arata 61.8 kgpoate ca fac mult sport si pentru inceput imi arata asa? antrenorul mi-a spus ca pentru 1 luna mers la sala cintarul poate sa imi arate mai mult...nustiu o fi adevarat sau nu......ma vad ca am slabit la picioare dar vad eu pe parcurs cit imi va arata cintarul...
Nu te mai supara scumpa, daca si antrenorul zice ca se vede...e de bine
Ideea e ca pierzi grasime si pui masa musculara, ceea ce e foarte bine. Asa cum zice si gabitza, masoara-te ca e foarte bine. Ssi eu mi-am facut un carnetel unde ma masor in fiecare saptamana cand ma si cantaresc si la cm se vede asa de frumos
sunt convinsa ca la fel e si la tine, asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji!!!
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]