View Single Post
  #5311 (permalink)  
Vechi 06 apr 2012, 20:06:45
lisha's Avatar
lisha lisha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 nov 2011
Locaţie: alba, Romania
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 365
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 221 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

deci eu nu voi slabi decat daca incep sa am mese regulate....eu ma cunosc....sa mananc putin dar regulat...si voi slabi
ori acum nu pot vb de asa ceva....sunt zile cand ma prinde ora 3 dupa masa nemancata....apoi mananc bine
nu e bine asa deloc....dar ce sa fac ca uneori nu ma pot misca de langa Noemi...e dezastru cu colici...am facut si experiente...cateva zile nu i-am dat nimic de colici si nu a durut-o mai rau....nu stoiu daca mai are rost sa mai incerc ceva...ca deja am acasa depozit de medicamente incepute si nefolosite

probabil nici durerile de spate nu vor trece inca...eu dom intr-o pozitie semisezand cu fetita pe burta mea....

sapt asta am inceput practica la master...mai am inca 2 sapt dar nu am fost deloc...sper sa ma inteleaga si sa imi de-a cei de la banca actele necesare sa imi i-au ex...

ieri am fost pana la sc cu fetita, am lasat-o in masina, dar nu am stat numai vre-o 10 min...nu aveam cu cine sa o las acasa... ce sa fac...incerc sa ma descurc cum pot
lisha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1628 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1111 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat