View Single Post
  #5333 (permalink)  
Vechi 17 dec 2012, 14:09:22
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Neata...la 12..sa nu credeti ca m-am trezit acum
N-am fost plecata dar trebuie sa gatesc si pana nu leam vazut pe toate in oala pe aranagaz, nu am intrat.. acum astept sa se faca. Am facut ciorba de fasole boabe cu tarhon si toc. de ciuperci.Am si -200 la cantar, de unde nu stiu Dimi m-am trezit iar umflata si n-am avut iesire azi.. Am si spalat o masina. Maine si poimaine as vrea sa fac curat cu al meu daca are timp si chef , sa tragem de niste mobile..daca nu asta e, fac eu normal si gata. Joi merg la unghiute, vineri la coafor(de sf lumii ma coafez.. ), joi seara la conecrt de craciun la filarmonica, sambata dau ecva de baut in barul din vecini, duminica la ai mei. Luni la ai ui la masa, marti la ai mei la masa..si nu mai stiu.De brad inca n-am idee..daca facem sau nu. De craciun nu prea sunt pe acasa, as aca nu gatesc ceva in mod deosebit. O sa am niste icre, o slaata cu peste afumat si friptura si cam atat.De rev...eu fac vinete, mama lui ne face sarmale sa ducem , al meu face tort trufamai luam de gratar si baut si cam gata.Eu m-am cam scos, dupa cum vedeti. Azi nu stiu ce mai fac, poate ies putin la vecina la o cafea. O zi frumoasa.
deci ..nu ma mai joc
eu gatesc de sarb pt ai mei (adica noi +copii),soacra (ii trimit pachet in It)noroc ca tata s-a recasatorit si are cine-i face ...ca de nu
fain ..bucura-te cat mai mult posibil
oricum te invidiez
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Maine la 16 mergem la film la Hobbitul.
Deci am program si maine, si miercuri ramane curatenia. Ar cam trebui sa spal si geamurile, iar, ..pe dinafara , ca a plouat pe ele si arata..
nu mai zic nimic..................
in locul tau nici pe alea nu le-as spala ..tot e vremea asta naspa
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna scumpele mele ,eu sunt binisor dar un pic trista cu fratiorul ,Kamy intrebai pe unde am umblat ieri nicaieri am stat acasa in patut si am vorbit la telefon cu fratiorul meu drag ore in sir ,am avut o zi cu multe crize din cauza durerilor ,cand ma supar si ma consum asa patesc ,cel mai mare defect al meu sunt foarte sufletista si nu ma pot detasa deloc ,am inceput dimineata cu dureri groaznice si a sunat fratiorul ca s-a certat cu iubita si asa de afectat era ,el este pe dinafara un dur ca mine ,dar cand este vorba de relatii dam tot din noi ,azi astept sa vad daca sau impacat,din cate am inteles este inca maritata,fara copii...nu stiu sigur in ce s-a bagat dar a pus mult suflet si acum sufera ca un copil desi are 44 de ani ,Angi ma intrebai ce am facut dulce ,nimic nu am fost in stare sa fac ,de abia am facut o mancarica de mazare pentru al meu sa aibe de pachet ,si am asa o stare proasta si ceva in stomac ,greu nici azi nu am facut nimic pana la ora asta ,mamii meu este la el sa-i faca de papa si eu vb cu el la telefon de azi dimi ,de fapt decat el vorbeste eu ascult ,dar acum i-am inchis ca mi se terminase bateria si i-am zis ca am trebuie sa merg la doctora ingerasului sa-i dau cadou de sarbatori ,dar pana ma intorc o sa stau cu gandul la el . Va iubesc pe toate si imi este tare dor sa tau mai mult cu voi ,poate pe seara cand ma intorc daca nu o sa ma cheme fratiorul la el ,cica a fost cam o cearta de despartire,este foarte geloasa ea ,posesiva si ea are 31 de ani ,cica tot au mai avut certuri mici si numai din cauza asta ,ea le incepea pe toate ! Imi doresc din sufletul sa se impace ,gata fug sa ma imbrac ca ma asteapta doctora ingerasului,o zi frumoasa va doresc !
imi pare rau ,dana pt fratior dar ..poate e mai bine asa
o zi frumoasa si nu mai pune la suflet chiar atat demult...trateaza-le cu usurinta ... n-a mers cu respectiva ,o sa vina alta
prin cate trecut eu ....ma mir ca nu am nimic deocamdata numai anul asta ............nu mai vb toata viata
si sunt trista de sarb ...ca nu-i mama ...dar acum nu mai pot ca daca ma vede sotul asa ... si tatal lui a murit anul asta ....pe neasteptate ..fetele stiu...asa ca n-am dreptul sa transform sarb in tristete
trebuie sa ne bucuram si sa ne multumim cu ce avem
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui lacra81:
Fulguta (17 dec 2012), incognito (17 dec 2012), Kamyy (17 dec 2012), manumanuela (17 dec 2012), rainbow (17 dec 2012), sherpika (17 dec 2012)