View Single Post
  #534 (permalink)  
Vechi 19 ian 2011, 13:07:57
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Salve fetele!!!
Vin si eu pe aici dupa ce m-am ascuns cateva zilemotivul ascunderii e k am avut nepoata la mine si am dat-o in bara...pufuleti,cioco,pasta de toate a mancat matusik k deh copilasul zicea una eu una matusasi matusa ce sa faca s-a sacrificat+raceala+rusi pe cap=sapt trecuta nici un gram josdar gata sapt asta am fost cuminteam papat cum trebuie si ieri am facut sport 35min tae-bo si 40min bici...era programata o ora de bici dar m-a luat tusea si am renuntat pt k ink nu mi-a trecut de tot racealasi azi fac sport...imi termin cafelutza si ma bag la tae-bo
bine ca s-a gatat saptamana trecuta! si bine ca acu esti iar pe sa!

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul


ori de-aia am dormit eu neîntoarsă, de n-am auzit ceasul dimineaţă?
ce te invidiez! ... de nu tin minte n-am mai dormit neintoarsa in halul ala!
Sa-ti fie de bine draga mea!

Citat:
Anterior postat de Cintya Vezi mesajul
Anes sau mishutza .. am scris si intr`un post anterior dar probabil nu ati vazut. Nu vreti sa formam si noi un grup de fete constiincioase si sa concuram si noi la noul concurs - " Slabute de Pasti" ? Zic Anes sau Mishutza pentru ca voi puteti fi lideri Cred ca motivatia ar fi dubla.. continuam concursul nostru sa reusim sa incapem in blugi si ne inscriem si in concursul initiat de slabuta, ca un grup unit si pus pe treaba
Eu n-am timp sa mai intru inca intr-un concurs ... mai bine fac sport, in plus

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Pai cine incape in blugi dupa 9 sapt jumate sigur e slabuta, si asta chiar inainte de Pasti
ei, n-o fi chiar sa, pt ca eu am mai mult de slabit. Nici nu visez sa termin pana in martie. Eu apoi voi continua ... poate cu alti nadragi
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat