View Single Post
  #5414 (permalink)  
Vechi 10 iul 2011, 10:44:20
Fl0r3ntina's Avatar
Fl0r3ntina Fl0r3ntina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal de sarcina ( termen: primavara-vara 2011)

Citat:
Anterior postat de nicoles23 Vezi mesajul
hello

vai ca si la noi e cald denuma, nu ai aer sa respir. Ce bine ca avem clima, chair daca nu o las prea mult deschisa macar mai schimba aerul in casa.

Aseara la 8 eram intr-un parc plin de copaci dar degeaba , tot era cald de numa.

Eu mi-am luat ieri chiloti de unica folosinta din auchan, m-am bucurat ca erau mai ieftini decat am vazut eu in farmacie asa ca e super. I-am pus in bagaj, si gata totul e la locul lui.

Azi noapte iar a avut dureri in zona pelvina, pe mine ma apasa asa de tare jos in dreapta , abia astept sa merg la control saptamina asta ce vine.

Azi lenevim, suntem singuri fara tati, ca el a mers la sat la taica-miu are nevoie de el pe acolo asa ca cine stie cand vine pe la 4-5. Ma odihnesc si eu la prinz cu puiu mic.
Cat te-au costat chilotii de unica folosinta? si cate bucati?
Si pe mine m-a durut aseara in zona pelvina .... dar eu la ce pot sa ma astept de acum incolo...sper sa stea pana marti ca sa merg la control sa vad daca mai are cordonul in jurul gatului...cred ca saptamana asta o sa imi tin copilul in brateMarti implinesc fix 39 saptamani.Aseara avea un chef de joaca
Răspuns cu citat