View Single Post
  #547 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:57:20
Mitzu's Avatar
Mitzu Mitzu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Date: 160cm, 95kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

Eheee... si eu am cana gradata! e defapt un shaker...dar merge! Numa' ca nici asa nu prea ma induplec sa beau apa. Mai mult de 1 litru si jumatate nu intra...nu intra domn'le!
Aceeasi problema cu nemancatul in timpul zilei o am si eu. Serviciul meu presupune foarte multa deplasare dintr-o locatie in alta, si nu am niciodata timp sa ia o gustare sau un pranz in oras, iar dimineata nu prea pot manca.
Am incercat sa mananc ceva mai consistent in dimineata asta (un ardei gras + 2 oua fierte + o rosie + o felie subtire de branza + o feliuta mica de paine), o sa-mi iau o piersica drept gustare pana la praz...si daca am noroc, intre 13-15 o sa mananc si un sandvis. Ma gandesc sa-mi iau un iaurt cu fructe pana ajung acasa pe la un 7.... si cu cina...nu stiu ce se va intampla. Pentru restul saptamanii inca n-am facut planuri in ceea ce priveste meniurile.
Pana la 10 si jumatate cand plec la munca, mai dansez un meneaito sa fac si putina miscare, iar diseara, mai bag o ora de mers rapid

Nu prea am probleme cu sportul...culmea!

Ultima dată editat de Slabuta; 03 aug 2010 at 10:15:59. Motiv: S-au scos linkuri externe.
Răspuns cu citat