View Single Post
  #5483 (permalink)  
Vechi 19 dec 2012, 13:29:13
manumanuela's Avatar
manumanuela manumanuela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: alcazar de san juan, Spania
Vârsta: 45
Date: 158cm, 73kg
Mesaje: 2.335
Aprecieri acordate: 5.559
Am fost apreciat(a) de 3.898 ori in 1.155 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,Manu
se inteteste vantul aici..de maine o sa fie si mai si,ca se anutna zapezi iarasa si mama mea..deabia face fata cu pensia ei de 500 de lei..mai sta si in frig cateodata,sa faca economie
Sotul unde mai lucreaza,Manu?pana la urm v-ati decis sa schimbati doctora de dinti?
lasa,ca si baiatul tau o sa fie ok cu notele,nu-ti face griji
eu asa m-am plictisit..m-as fi dus la mama,da nu pot..stau pe un camp si e plin de caini vagabonzi,doar cu masina iesim..si la ce ger e nu il scot pe al meu,ca imediat se raceste si tot eu trag cu el..
mai stau putin si ma duc sa incalzesc mancare la microunde..bine ca am mancare facuta.cred ca mancam in dormitor azi,am o masuta si 2 fotolii si e singura camera calda deocamdata..mai pe seara aprind semineul,consuma f multe lemne..dar si face cald,aseara ajunsese a 25 de grade
tu ce ai de papa?
nu mai zic de fetele disparute..ca am fost si eu,sper sa se intoarca cum am facut si eu si Fulga,dupa un timp..
Da,o schimbam.Am sunat azi,si mergem pe 4 ian.Sotul tot la acelasi patron munceste.E la el de 9 ani.Deocamdata ii mai da de munca,atat cat are si el.Ne impacam bine cu ei,ne cheama la aniversari,casa in care stam e a lor,eu am lucrat si la ea in casa(dar acum are doua nurori)doar ca a pierdut multe lucrari de cand cu schimbarea politicaDaca nu era asta,nu simteam criza.Cat era,era,un salariu sigur.Sa putem sta in continuare aici,ptr Andrei,sa termine scoala.Eu mai am ardei umpluti,sa vad ce-i fac lui Andrei,ca asa ofteaza cand ii vede in farfurie
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui manumanuela:
incognito (19 dec 2012), Kamyy (19 dec 2012)